Menu
DEUFOL Slovensko s.r.o.

Služby
exportného balenia a priemyselnej logistiky

DEUFOL -  Balenie pre celý svet

Váš tovar je v dobrých rukách

Deufol Slovensko s.r.o. už od r.2003 zabezpečuje svojim zákazníkom širokú škálu logistických služieb. Servis najvyššej úrovne zahŕňa stabilný personál, vlastné priemyselné priestory, výrobu obalov, manipulačnú techniku a IT podporu tvoriacu riešenia presne podľa potreby zákazníkov.

Ak sa rozhodnete pre spoluprácu s Deufol , získate partnera ktorý má v oblasti priemyselnej logistiky dlhoročné skúsenosti a určite nájde vhodné logistické riešenia aj pre Vás.

Výroba obalov

Spoločnosť 21 storočia musí byť proaktívna, rýchla, flexibilná a spoľahlivá.

Naplniť tieto predpoklady TOP poskytovateľa logistických služieb nám umožnilo zriadenie výroby obalov ktorá zahŕňa : návrh obalov, konštrukciu a vizualizáciu a kompletnú výrobu.

Na jednom mieste sa vyrábajú časti obalov z dreva, preglejky a OSB, kompletizujú sa s fóliami a vysúšadlami, indikátormi nárazu a ostatnými doplnkami balenia. Zákazník tak dostáva jednou dodávkou a s jedným dodacím listom materiál na kompletné zabalenie.

Veľmi dôležitým prvkom výroby obalov je kvalita dreva a jeho ošetrenie podľa ISPM 15.

Ako certifikovaný vývozca obalov berieme na seba zodpovednosť vhodnosti dreva pre export do krajín mimo EU.

Pre výrobu obalov v Deufol je štandardom medzinárodná norma  pre balenie HPE, ale po konzultácii so zákazníkom dokážeme vyrobiť obaly presne podľa jeho predstáv a potrieb.

výroba obalov Deufol SLovensko.s.r.o

Výroba obalov

Aktuálne počasie

dnes, piatok 29. 9. 2023
jasná obloha 25 °C 14 °C
sobota 30. 9. slabý dážď 20/13 °C
nedeľa 1. 10. oblačno 21/9 °C
pondelok 2. 10. polojasno 23/12 °C